Makijaż permanentny

W Centrum Edukacyjnym „Pasja” w Szczecinie możecie Państwo odbyć kursy makijażu permanentnego. Te szkolenia kosmetyczne skierowane są do osób, które już pracują w zawodzie. Realizowane są w różnych zakresach tematycznych i wymiarach godzinowych. Uczymy makijażu permanentnego brwi metodą piórkową oraz mikropigmentacji brwi, ust, powieki górnej i dolnej.

Kurs makijażu permanentnego metodą piórkową

Uzyskanie realistycznego obrazu brwi to główny cel w czasie stosowania metody piórkowej. Dzięki temu, że według tej metody rysuje się włosek po włosku, kurs makijażu tego typu pozwoli Państwu w odpowiedni sposób rozszerzyć propozycję usług o estetyczną realizację ważnego zadania. Dzięki grupie profesjonalistów, na kursie makijażu nauczycie się, w jaki sposób należy przeprowadzać ten bezbolesny zabieg, aby był w pełni bezpieczny i przynosił wyraźne wizualne efekty.

Mikropigmentacja brwi

Każda kosmetyczka z czasem myśli o poszerzeniu swojej oferty. W trosce o tę część osób zainteresowanych naszym kursem makijażu, wprowadziliśmy możliwość zrobienia szkolenia mikropigmentacji brwi. Jak wiadomo, brwi z różnych powodów (w tym chorobowych), przerzedzają się. Salony kosmetyczne, których pracownicy mają za sobą odpowiedzi kurs makijażu, dają klientom możliwość radzenia sobie z tym problemem. Mikropigmentacja brwi pozwala na zagęszczenie brwi.

Kliknij na zdjęcie, przeczytaj program i zapisz się na kurs!