Centrum Edukacji Pasja

Kurs makijażu permanentnego

W Centrum Edukacji „Pasja” w Szczecinie możecie Państwo odbyć kompleksowy kurs makijażu permanentnego. Kursy makijażu realizowane są w różnych zakresach tematycznych i wymiarach godzinowych. Uczymy makijażu permanentnego techniką maszynową, dzięki której możemy uzyskać naturalny efekt brwi tzw. ombre lub powder brows, pięknie podkreślić rysunek ust oraz wymodelować powieki kreską typu eyeliner lub cieniowaną. Podczas szkolenia zostaje również przedstawiona i przećwiczona na gumowym modelu technika ręczna czyli microblading oraz metoda piórkowa.

Możliwość doszkolenia

Istnieje możliwość doszkolenia dla osób, które już wykonują makijaż permanentny, ale z różnych przyczyn czują, że powinny podnieść swoje umiejętności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kursantek, dajemy możliwość przeszkolenia z poszczególnych modułów makijażu permanentnego. Na potrzeby Kursantek możemy również zmodyfikować program szkolenia tak aby skupić się na tym co jest dla Kursantki najważniejsze i z czym ma największy problem.

Liczy się nauka

Aby zapewnić Kursantkom jak najlepszą efektywność kształcenia, kursy z makijażu permanentnego przeprowadzane są w trybie indywidualnym lub maksymalnie w dwuosobowej grupie. Pierwszy dzień szkolenia obejmuje część teoretyczną i praktyczną na gumowych modelach. Tego dnia uczymy również prawidłowej geometrii brwi, rysunku ust i kresek uwzględniając cechy anatomiczne twarzy oraz jak dobrać barwnik do danego subtonu skóry.
Później jest już tylko praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.☺

Mikropigmentacja brwi

Każda kosmetyczka z czasem myśli o poszerzeniu swojej oferty. W trosce o tę część osób wprowadziliśmy możliwość zrobienia kursu makijażu obejmującego mikropigmentację brwi. Jak wiadomo, brwi z różnych powodów (w tym chorobowych), przerzedzają się. Salony kosmetyczne, których pracownicy mają za sobą odpowiedzi kurs makijażu, dają klientom możliwość radzenia sobie z tym problemem. Mikropigmentacja brwi pozwala na zagęszczenie brwi i widoczną poprawę ich kondycji. Aby zbudować piękne i głębokie spojrzenie często proponują klientkom dodatkowe usługi pielęgnacji rzęs. W naszej ofercie znajdą Państwo także kursy przedłużania rzęs.

Zapisów na kursy makijażu permanentnego mogą Państwo dokonać online, bez wychodzenia z domu.

Kliknij na zdjęcie, przeczytaj program i zapisz się na kurs!