Kurs makijażu permanentnego

W Centrum Edukacyjnym „Pasja” w Szczecinie możecie Państwo odbyć kursy makijażu permanentnego. Te szkolenia kosmetyczne skierowane są do osób, które już pracują w zawodzie. Kursy makijażu realizowane są w różnych zakresach tematycznych i wymiarach godzinowych. Uczymy makijażu permanentnego brwi metodą piórkową oraz mikropigmentacji brwi, ust, powieki górnej i dolnej.

Kurs makijażu permanentnego metodą piórkową

Uzyskanie realistycznego obrazu brwi to główny cel w czasie stosowania metody piórkowej, której nauczymy Państwa na kursie makijażu permanentnego. Według tej metody rysuje się włosek po włosku, dzięki czemu będą Państwo mogli w odpowiedni sposób rozszerzyć ofertę swojego gabinetu o tę usługę. Przy pomocy profesjonalnej kadry, na kursie makijażu nauczycie się, w jaki sposób należy przeprowadzać ten bezbolesny zabieg, aby był w pełni bezpieczny i przynosił wyraźne wizualne efekty.

Mikropigmentacja brwi

Każda kosmetyczka z czasem myśli o poszerzeniu swojej oferty. W trosce o tę część osób wprowadziliśmy możliwość zrobienia kursu makijażu obejmującego mikropigmentację brwi. Jak wiadomo, brwi z różnych powodów (w tym chorobowych), przerzedzają się. Salony kosmetyczne, których pracownicy mają za sobą odpowiedzi kurs makijażu, dają klientom możliwość radzenia sobie z tym problemem. Mikropigmentacja brwi pozwala na zagęszczenie brwi i widoczną poprawę ich kondycji. Aby zbudować piękne i głębokie spojrzenie często proponują klientkom dodatkowe usługi pielęgnacji rzęs. W naszej ofercie znajdą Państwo także kursy przedłużania rzęs.

Zapisów na kursy makijażu permanentnego mogą Państwo dokonać online, bez wychodzenia z domu.

Kliknij na zdjęcie, przeczytaj program i zapisz się na kurs!