Centrum Edukacji Pasja

Kursy kosmetyczne

MM Kosmetyka Profesjonalna – kursy kosmetyczne

Oferowane przez nas szkolenia i zawodowe kursy kosmetyczne są prowadzone w nowocześnie wyposażonych pracowniach przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Przedstawiają oni zarówno stronę teoretyczną, jak i praktyczną nauki zawodu. Nasze kursantki zdobywają wiedzę z zakresu wielu działów kosmetologii. W trakcie kursów uczą się wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych ciała oraz tajników prowadzenia i organizacji gabinetu kosmetycznego.

Inwestycja w rozwój własnego gabinetu kosmetycznego

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem i harmonogramem szkoleń kosmetycznych proponowanych przez Centrum Edukacji „Pasja” w Szczecinie. Stworzyliśmy bogatą ofertę edukacyjną, która pozwoli na naukę zawodu od podstaw, a także na samodoskonalenie osobom już posiadającym kwalifikacje.

Kosmetologia jest dziedziną, która ciągle się rozwija, a klienci wciąż podnoszą wymagania. Dlatego tak ważne jest, aby osoby pracujące w tej branży stale podnosiły swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach makijażu, wizażu lub przedłużania rzęs. U nas mogą Państwo zapisać się też na specjalistyczne szkolenia z różnych technik masażu i zabiegów na twarz. Nowe kwalifikacje, które zdobędziecie, podniosą Waszą atrakcyjność w oczach pracodawcy i staną się okazją do otworzenia własnego gabinetu.