Centrum Edukacji Pasja

Kompleksowy kurs pedicure specjalistycznego z elementami podologii PROMOCJA

...

Kompleksowe przygotowanie do zawodu pedicurzystki jest podstawą do rozpoczęcia pracy jako pedicurzystka z możliwością dalszego rozwoju, poszerzenia wiedzy i wgłębienia się w tajniki Podologii II stopnia.

Kompleksowy kurs uczy higieny pracy, etyki pracy, ergonomii, pracy z pacjentem w gabinecie, przygotowania narzędzi do dezynfekcji i sterylizacji, czy też rozpoznawania problemów pacjenta – karta pacjenta.

Na kursie zapoznasz się z chorobami skóry i płytki paznokcia, dowiesz się jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, poznasz kosmetyki preparaty, narzędzia, urządzenia i sprzęt niezbędny do prowadzenia gabinetu pedologicznego. Nauczysz się pracy frezarką, skalpelem i dłutem. Dowiesz się jak wykonywać odciążenia po zabiegach i ortezy indywidualne, nauczysz się dobrać kosmetyki odpowiednie do potrzeb skóry klienta. Będziesz umiała usunąć odciski, modzele nagniotki, założyć klamrę na wrastające paznokcie, wykonać rekonstrukcje płytki i wydać zalecenia domowe pacjentowi.

Program kursu

Godzina rozpoczęcia kursu:

Na potrzeby klientki organizujemy kursy w edycji popołudniowej oraz w weekendy (piątek, sobota).

...

Dlaczego MM Kosmetyka Profesjonalna Centrum Edukacji Pasja?

Certyfikaty i zaświadczenia

  • Certyfikat ukończenia kursu (dostępne wszystkie wersje językowe)
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z MEN (wydawane w języku polskim)
  • Wydany certyfikat i zaświadczenie na druku MEN uprawniają do samodzielnego wykonywania zabiegów z zakresu metod objętych programem

Informacje dodatkowe

Wydawane zaświadczenie jest zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.02.2012 r. i wydawane jest tylko w języku polskim.

Terminy kursów dostosowujemy do potrzeb klienta.

Program kursu "" jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną firmy MM Kosmetyka Profesjonalna Centrum Edukacji Pasja Mirosław Muchalski i podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. W przypadku złamania prawa, zostaną wyciągnięte konsekwencje cywilno-prawne.

Najbliższe terminy: