O nas

Szkolenia kosmetyczne – O NAS

MM – Kosmetyka Profesjonalna – Hurtownia kosmetyków

Model with curled red hairSerdecznie Państwa witamy na stronie internetowej MM Kosmetyka Profesjonalna. Nasza firma istnieje od 1996 roku. Na początku zajmowaliśmy się dystrybucją kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, potem jednak otrzymaliśmy uprawnienia do prowadzenia szkoleń, warsztatów, prezentacji kosmetycznych oraz kursów przedłużania i zagęszczania rzęs, stylizacji paznokci, pielęgnacji twarzy i ciała czy wizażu, po ukończeniu których nasi kursanci są doskonale przygotowani do pracy w gabinetach kosmetycznych. Przeprowadzamy także m.in. szkolenia dające uprawnienia z zakresu podologii.

Od 2007 roku posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty dla kształcenia w zakresie modelacji dłoni, pedicure kosmetycznego i leczniczego w formach pozaszkolnych. Dzięki temu współpracujemy z instytucjami rynku pracy z PUP, MOPS w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Organizujemy kursy zawodowe dla osób niepełnosprawnych, do których nasza kadra trenerska i sale dydaktyczne są odpowiednio przygotowane i wyposażone. Tego typu szkolenia umożliwiają osobom niepełnosprawnym wejście lub powrót na rynek pracy. Ponadto cyklicznie organizujemy kompleksowe kursy z zakresu przedsiębiorczości pozwalające na stawianie pierwszych kroków w biznesie i rozwój działalności. Tworzymy indywidualne programy odpowiadające Państwa oczekiwaniom i dostosowane do wymogów Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Od 1-go maja 2008 r. do 30.06.2010 r. zrealizowaliśmy dwa projekty ze środków Unii Europejskiej „Kształtuj Piękno” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz „Kurs makijażu kosmetycznego i kompleksowej pielęgnacji dłoni – szansą na uzyskanie nowych umiejętności i drogą do zawodowej satysfakcji kobiety aktywnej” Działanie 6.1.1.

Centrum Edukacji „Pasja”

Z dniem 1 stycznia 2013r. firma MM Kosmetyka Profesjonalna otworzyła Centrum Edukacji „Pasja”

Powołanie Centrum ma na celu dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy, wzbogacenie jej o nowe formy kursów zawodowych, podniesienie poziomu kształcenia oraz zapewnienie dokumentów ukończenia edukacji zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty edukacyjnej w różnych formach kształcenia ustawicznego. Zapewniamy wysoki poziom kursów kosmetycznych, który przygotowuje uczestników do pracy w zawodzie i rozwija ich umiejętności.